O NAS

Nasze Studio Tańca działa na terenie Podhala od 2005 roku prowadząc zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży.

Zajęcia prowadzone są z zakresu tańców latynoamerykańskich, tańców standardowych, hip hop, funky, dancehall, czy salsy.

Na sali spotykamy się zarówno z dziećmi, stojącymi u progu szkolnej kariery, jak również z młodzieżą, która drogę tę kończy. Bez względu na wiek każdy u nas znajduje swoje miejsce. Wspaniała atmosfera zabawy, jedności i nieutraconego czasu to powód naszej dumy i radości. Oprócz regularnych zajęć tanecznych w okresie przerwy zimowej i letniej organizujemy wyjazdowe obozy taneczne, gdzie oprócz doskonalenia swoich umiejętności mamy możliwość lepiej się poznać i zbudować prawdziwą braterską więź.

Uczestnicy naszych zajęć mają możliwość przystąpić do grupy sportowej. W 2007 roku Studio Tańca Cubana zrzeszyło się w Polskim Towarzystwie Tanecznym, od tamtej pory przygotowuje swoich tancerzy do kolejnych występów na turniejach tańca.

Założycielem i głównym trenerem jest Emil Nowak. Tancerz międzynarodowej klasy tanecznej, który przez trzynaście lat sportowej kariery odnosił sukcesy na wielu tanecznych parkietach Polski i Europy. Dyplomowany instruktor tańca sportowego z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Jako Studio prowadzimy zajęcia grupowe, warsztaty taneczne i lekcje indywidualne. Organizujemy szkolenia taneczne z wybitnymi trenerami, pokazy, festiwale tańca oraz wspomniane wcześniej szkoleniowe obozy taneczne.

 

O Tańcu nie da się pisać, taniec trzeba tańczyć. Poczuj emocje, wyraź siebie...

dołącz do Nas.

Nasze Studio to przede wszystkim niesamowite dzieciaki i wspaniała atmosfera.